• LODÓWKA MIDEA MDRB470MGE01

A++ / NoFrost / 40dB / 185,8cm wys

2499.00 -24% 1899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 59
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Dostawa pod adres - Wrocław (pobranie) 59
Dostawa pod adres - Wrocław (przedpłata) 59
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (pobranie) 129
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (pobranie) 129
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (przedpłata) 129
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (przedpłata) 129
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (pobranie) 149
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (przedpłata) 149
Wysyłka na palecie (przedpłata) 169
Wysyłka na palecie (pobranie) 199

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Nowa
TYP Wolnostojąca
Wysokość (cm) 185,8
Szerokość (cm) 59,5
Głębokość (cm) 66
Pojemność 338
Klasa energetyczna A ++ (D, E)
Gwarancja w cenie 24 miesięcy
Bezszronowa (No Frost) TAK
Natężenie dźwięku [dB]: 40
Zużycie energii [kWh/rok] 256
Zdolność zamrażania (kg / 24h) -
Utrzymywanie temperatury podczas awarii (h): 15

OPIS PRODUKTU

Technologia No Frost
Dzięki technologii NoFrost w środku lodówki nie gromadzi się szron i lód. Zapomnij o okresowym rozmrażaniu swojego urządzenia.

Metal Cooling
Formuła Metal Cooling to nie tylko nowoczesny design lodówki, ale także lepsza funkcjonalność. Metalowe wykończenie tylnej ściany urządzenia sprawia, że temperatura we wnętrzu komory szybciej osiąga żądane wartości.

Multi Air Flow
To nowoczesna technologia, która dba o trójwymiarowy obieg zimnego powietrza we wnętrzu komory chłodziarki. Dzięki temu w całej komorze panuje odpowiednia temperatura, a przechowywane produkty są równomiernie schłodzone. Pozwala to dłużej utrzymać świeżość, zachować smak, a także wartości odżywcze produktów.

Panel sterowania
Podczas ustawień i obsługi lodówki skorzystaj z nowoczesnego panelu sterowania. Pozwala on szybko i wygodnie ustawić żądaną temperaturę wewnątrz komory. Łatwy dostęp do panelu ułatwia sterowanie funkcjami urządzenia.

Ledowe oświetlenie
Poznaj nowoczesne i oszczędne rozwiązanie, jakim jest oświetlenie LED. Sprawia ono, że produkty są lepiej widoczne i oświetlone. Zapewnia także więcej światła niż tradycyjne żarówki i mniejsze zużycie energii.

Zero Clearance
Pod tą nazwą kryje się nowoczesny system otwierania drzwi, który sprawia, że przy otwarciu drzwi pod kątem zaledwie 90° - masz dostęp do wszystkich szuflad i pełnej funkcjonalności. Dzięki Zero Clearance możesz ustawić swoje urządzenie w pobliżu ściany.

Szuflada na przechowywanie
Specjalna szuflada na warzywa i owoce, pozwala przechowywać je w optymalnych warunkach. Wydzielona strefa, to także ułatwienie w organizacji przestrzeni wewnątrz komory chłodziarki.

Domykanie drzwi
Poznaj nowoczesną funkcję domykania drzwi Assist Close, która pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, nadmiernego zużycia energii i rozmrożenia produktów. Assist Close zamyka drzwi za Ciebie - gdy zapomnisz!

Komora zero
Inaczej nazywana - komorą świeżości - to specjalnie wydzielona przestrzeń na przechowywanie świeżych produktów, które w szybkim czasie trzeba wykorzystać. Mogą to być: mięso, nabiał, ryby. W komorze jest obniżona temperatura, co pozwala dłużej zachować ich świeżość.

Funkcja szybkiego chłodzenia i mrożenia
Skorzystaj z funkcji szybkiego chłodzenia lub mrożenia, gdy chcesz w krótkim czasie coś schłodzić lub zamrozić. Funkcja pozwala na szybsze obniżenie temperatury świeżo włożonych produktów i zachowanie ich smaku oraz składników odżywczych.

Tryb wakacyjny
Możesz bez problemu wyjechać, wysyłając swoją lodówkę na wakacje. Tryb wakacyjny pozwoli utrzymać normalną pracę zamrażarki, przełączając chłodziarkę w tryb energooszczędny. Pamiętaj, by wcześniej opróżnić komorę chłodziarki.

Zmiana kierunku otwierania drzwi
Urządzenie umożliwia zmianę kierunku otwierania drzwi tak, by można było je otworzyć w lewo lub w prawo. Dzięki temu możesz łatwo dopasować lodówkę do warunków pomieszczenia.

Uwaga: Funkcje Smart dla urządzeń powystawowych, po zwrocie oraz z rynku wtórnego mogą nie działać. Numery seryjne urządzeń zostały już wcześniej zarejestrowane u producenta do poszczególnych aplikacji obsługujących urządzenie. Brak możliwości obsługi aplikacji nie jest powodem do zwrotu urządzenia.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie sprzęty, które Państwu oferujemy były cenową okazją, połączoną z wysoką jakością. Wszystkie towary w Naszym sklepie są pochodzenia zagranicznego, a na każdy sprzęt udzielana jest gwarancja:

  • Sprzęt nowy, powystawowy, 14-dniowy zwrot: 24 miesiące gwarancji!!!
  • Sprzęt używany: 12 miesięcy gwarancji!!!

UWAGA: sprzęty pod zabudowę mogą nie posiadać elementów montażowych, całe wyposażenie urządzenia widnieje na zdjęciach.

​Tylko u Nas taka oferta!!!
Nie przegap okazji!!!

Stan Nowy
Klasa energetyczna A ++
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Wyświetlacz Tak
Kolor Biały
Typ lodówki Wolnostojąca
Bezszronowa (No Frost) Tak

Wysokość: 185,5cm
Szerokość: 59,5cm
Głębokość: 66cm