• PRALKA Beko WMC81464ST1

A+++ / 8kg / 1400obr / 59cm głęb

1999.00 -35% 1299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 59
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Dostawa pod adres - Wrocław (pobranie) 59
Dostawa pod adres - Wrocław (przedpłata) 59
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (pobranie) 99
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (przedpłata) 99
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (pobranie) 129
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (przedpłata) 129
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (pobranie) 149
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (przedpłata) 149
Wysyłka na palecie (przedpłata) 169
Wysyłka na palecie (pobranie) 199

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

 • STAN:Powystawowa
 • Ilość obrotów: 1400
 • załadunek:8 kg
 • kolor: Biały
 • Klasa energetyczna: A +++ (A, B, C)
 • Wyświetlacz: tak
 • GWARANCJA W CENIE: 24 miesiące
 • Pralko-suszarka: nie
 • Silnik bezszczotkowy: Tak
 • Głębokość [cm]: 59
 • Szerokość (cm): 60
 • Natężenie dźwięku [dB]: 51/71
 • Zużycie energii [kWh/rok]: 156
 • Roczne zużycie wody: 8799
 • Program szybki: TAK

OPIS PRODUKTU

Jaki to rodzaj pralki?
Pralka jest klasycznym ładowaczem czołowym i dlatego może być napełniana od przodu. Dzięki urządzeniu wolnostojącemu zawsze masz otwarte wszystkie opcje, ponieważ nie trzeba go instalować na stałe. Z łatwością napełnisz bęben pralki nawet 8 kg suchego prania. Maksymalna prędkość wirowania pralki to 1400 obrotów na minutę.

Jak ekonomiczne jest urządzenie?
Jeśli chcesz długofalowo oszczędzać swój portfel i środowisko, ten ładowacz czołowy jest idealny, ponieważ dzięki klasyfikacji w klasie efektywności energetycznej A maszyna jest jednym z liderów pod względem oszczędności. Maszyna jest również po prostu nie do pobicia, jeśli chodzi o zużycie wody. Przy średnim zużyciu wody wynoszącym zaledwie 37 litrów na cykl pracy (w programie Eco 40-60) oszczędzasz swój portfel. Średnie zużycie energii to tylko około 0,47 kWh na cykl pracy (w programie eco) - bardzo dobra wartość.

Ile hałasu wydaje pralka?
Przy głośności 51 decybeli podczas normalnego cyklu prania codzienna praca nie jest zauważalna z powodu nadmiernego hałasu. Maszyna jest również znacznie cichsza niż porównywalne modele, jeśli chodzi o wirowanie. Głośność w tym procesie prania to tylko 71 decybeli.

Jak można sterować urządzeniem?
Dzięki 15 programom prania możesz prać wszystkie rodzaje odzieży i tekstyliów.

Dzięki programowi prania na zimno możesz oszczędzać swoje pranie i portfel. Jeśli chcesz wyprać szczególnie delikatne tekstylia, możesz po prostu wyłączyć cykl wirowania. Aby zapobiec zagnieceniom, regularne zmiany kierunku bębna zapewniają równomierne rozłożenie prania. Program standardowy trwa ok. 3:38 godzin po całkowitym załadowaniu bębna.

Sygnał w wygodny sposób informuje o zakończeniu programu prania.

Jakie szczególne cechy przekonuje produkt?
Dzięki wyświetlaniu pozostałego czasu oszczędzasz sobie kłopotów z szukaniem, ponieważ zawsze jesteś informowany o postępie procesu prania.

Nieskomplikowane i łatwe czyszczenie delikatesów umożliwia bęben o strukturze plastra miodu. Kontrola ilości to sprytna specjalność. Oszczędza to wodę po odmierzeniu wymaganej ilości w stosunku do ładunku.

Dzięki kontroli równowagi maszyna automatycznie dostosowuje prędkość wirowania w razie potrzeby, dzięki czemu pranie nie formuje się w kulkę i jest czyszczone równomiernie. Ponadto urządzenie analizuje stopień zabrudzenia prania. Ilość piany jest również stale sprawdzana przez czujniki.

Czyszczenie delikatnych tkanin nigdy nie było prostsze. Opcjonalnie ochrona przed zagnieceniami może w wielu przypadkach uniemożliwić późniejsze prasowanie. W celu ochrony przed nagłym uszkodzeniem węża dopływowego urządzenie zostało wyposażone w elektroniczną funkcję ochrony przed wodą. W przypadku wycieku system odcina dopływ wody, aby zapobiec przepełnieniu. Aby maszyna nie mogła zostać przypadkowo uruchomiona lub wyregulowana przez dzieci, została wyposażona w praktyczne zabezpieczenie przed dziećmi.

Jakie inteligentne funkcje ma urządzenie?
Niezależnie od tego, czy chcesz ustawić kontrolę czasu, czy potrzebujesz informacji o aktualnym procesie prania: wystarczy sięgnąć po smartfona lub tablet! Możesz użyć sterowania z aplikacji, aby bardzo łatwo wprowadzić ustawienia - bez konieczności podchodzenia do pralki. Bluetooth umożliwia szybkie połączenie z innymi urządzeniami.
Uwaga: Funkcje Smart dla urządzeń powystawowych, po zwrocie oraz z rynku wtórnego mogą nie działać. Numery seryjne urządzeń zostały już wcześniej zarejestrowane u producenta do poszczególnych aplikacji obsługujących urządzenie. Brak możliwości obsługi aplikacji nie jest powodem do zwrotu urządzenia.

Uwaga: Funkcje Smart dla urządzeń powystawowych, po zwrocie oraz z rynku wtórnego mogą nie działać. Numery seryjne urządzeń zostały już wcześniej zarejestrowane u producenta do poszczególnych aplikacji obsługujących urządzenie. Brak możliwości obsługi aplikacji nie jest powodem do zwrotu urządzenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie sprzęty, które Państwu oferujemy były cenową okazją, połączoną z wysoką jakością. Wszystkie towary w Naszym sklepie są pochodzenia zagranicznego, a na każdy sprzęt udzielana jest gwarancja:

 • Sprzęt nowy, powystawowy, 14-dniowy zwrot: 24 miesiące gwarancji!!!
 • Sprzęt używany: 12 miesięcy gwarancji!!!

UWAGA: sprzęty pod zabudowę mogą nie posiadać elementów montażowych, całe wyposażenie urządzenia widnieje na zdjęciach.

​Tylko u Nas taka oferta!!!
Nie przegap okazji!!!

Stan Powystawowy
Klasa energetyczna A +++
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Wyświetlacz Tak
Kolor Biały
Pralko-suszarka Nie
Silnik bezszczotkowy Tak
Program szybki Tak
Załadunek 8 kg

Wysokość: 85cm
Szerokość: 60cm
Głębokość: 59cm