• PULSOKSYMETR RĘCZNY

Pulsoksymetr

239.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Powystawowy
Gatunek Pulsoksymetr
Producent -

OPIS PRODUKTU

Dostępność dla wielu użytkowników
Można dodać 30 profili użytkowników. Każdy użytkownik może przechowywać 300 zestawów danych. Swobodne przełączanie między trybem dla dorosłych i niemowląt, z sondami dla dorosłych i niemowląt, odpowiednimi dla całej rodziny.

Akumulator
Pulsoksymetr korzysta z trybu ładowania i nie wymaga wymiany baterii. Jest bardzo wygodny. Po całkowitym naładowaniu pulsoksymetru można używać przez 18 godzin. Podstawa ładująca i kable znajdują się w zestawie akcesoriów.

Ustawienia pomiarów i alarmów w nocy lub ciągłe
Pomiary można wykonywać w sposób ciągły w nocy lub w ciągu dnia, a dane będą przechowywane. Nie musisz się martwić. System przypominania na pulsoksymetrze emituje ostrzeżenie dźwiękowe, jeśli zmierzona wartość przekracza zadany próg.

Wysoka dokładność i szybkie wyniki
Pulsoksymetr charakteryzuje się dużą dokładnością do 1%. Potrafi dokładnie wykryć SpO2, PR (tętno) i PI (wskaźnik perfuzji). Wyniki pomiarów pulsoksymetru zostaną wyświetlone na dużym ekranie LED w ciągu 2-5 sekund. Można wyraźnie zobaczyć wyniki pomiarów.

Uwaga: Funkcje Smart dla urządzeń powystawowych, po zwrocie oraz z rynku wtórnego mogą nie działać. Numery seryjne urządzeń zostały już wcześniej zarejestrowane u producenta do poszczególnych aplikacji obsługujących urządzenie. Brak możliwości obsługi aplikacji nie jest powodem do zwrotu urządzenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie sprzęty, które Państwu oferujemy były cenową okazją, połączoną z wysoką jakością. Wszystkie towary w Naszym sklepie są pochodzenia zagranicznego, a na każdy sprzęt udzielana jest gwarancja:
  • Sprzęt nowy, powystawowy, 14-dniowy zwrot: 24 miesiące gwarancji!!!
  • Sprzęt używany: 12 miesięcy gwarancji!!!
UWAGA: sprzęty pod zabudowę mogą nie posiadać elementów montażowych, całe wyposażenie urządzenia widnieje na zdjęciach.

​Tylko u Nas taka oferta!!!
Nie przegap okazji!!!
Stan Nowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące