• DEPILATOR LASEROWY MLAY T14

depilator laserowy

999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Powystawowy
Gatunek Depilator
Producent MLAY

OPIS PRODUKTU

0,5 sekundy / błysk
Laserowe usuwanie włosów MLAY IPL wykorzystuje najnowszą technologię laserową. Prędkość świecenia może osiągnąć 0,5 sekundy / czas, kilka minut na usunięcie całego ciała, maksymalna liczba 500 000 razy, wystarczająca dla rodziny razem. Możesz wydać mniej pieniędzy w domu i uzyskać takie same efekty depilacji jak w salonie kosmetycznym.

Szybsze rezultaty w ciągu 3 tygodni
Laserowe urządzenie do usuwania włosów T14 spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa medycznego i jest zatwierdzone przez FDA. Temperatura w momencie zetknięcia ze skórą wynosi zaledwie ok. 3 stopnie Celsjusza, a moc wyjściowa jest wyższa o 16,77J. (Uwaga: dla trwałych efektów pamiętaj, aby stosować 1-2 razy w miesiącu po 3 tygodniu)

5 minut na usunięcie całego ciała
Urządzenie do depilacji w domu zapewnia 5 poziomów energii, 8,97-16,77 J. Lampka będzie migać automatycznie podczas usuwania włosów. Ergonomiczne, płaskie okienko zapewnia większe pokrycie skóry i ogranicza brakujące plamy. Uwaga (Proszę mocno trzymać urządzenie przy skórze, w przeciwnym razie urządzenie nie zostanie aktywowane)

Tryb automatyczny i ręczny
Wszystkie funkcje są skoncentrowane na wyświetlaczu, wyraźnie widoczne, proste i lekkie w obsłudze, tryb ręczny jest bardziej odpowiedni do bikini, pod pachami i innych małych obszarów, tryb automatyczny jest wygodniejszy i szybszy w przypadku dużych obszarów. (Uwaga: nie nadaje się do brwi i tatuaży).
Stan Powystawowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące