• Lodówki używane (1 rok gwarancji)

A+++ / 35dB / NoFrost / 185cm wys
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1449.00
Klasa A + / 292 litry pojemności / 177,1 cm wysokości / 35 dB
Wysyłka w ciągu 24 godziny
799.00
Klasa A+ / 102cm wys / 140 litrów
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1349.00 -48% 699.00
A++ / 40dB / 122cm wys
Wysyłka w ciągu 24 godziny
599.00
A++ / 38dB / 122cm wys
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1899.00 -68% 599.00
A+ / 39dB / 122,3cm wys
Wysyłka w ciągu 24 godziny
1799.00 -67% 599.00

Lodówki używane – podstawowy element kuchennego wyposażenia 

Kuchnia to serce każdego domu, a lodówka jest jednym z podstawowych elementów, które decydują o jej funkcjonalności. To dzięki niej możesz przechowywać produkty spożywcze we właściwy sposób i znacząco przedłużyć ich świeżość. Warto potraktować zakup tego urządzenia jako inwestycję o przyszłościowym charakterze. W końcu nikt nie lubi zbyt często wymieniać sprzętów AGD. Lodówki używane to propozycja dla tych, którym zależy na wysokiej jakości oraz przystępnej cenie. Są równie funkcjonalne i niezawodne, jak ich fabrycznie nowe odpowiedniki. Doskonale się prezentują i są w pełni sprawne. W naszej ofercie czeka wiele modeli, które różnią się wymiarami, pojemnością i klasą energetyczną. Dzięki temu z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Tanie lodówki używane – sprzęty o wielu zaletach

Tanie lodówki używane to znacznie więcej niż oszczędność finansowa. To przejaw troski o środowisko naturalne, bo decydując się na urządzenie z drugiej ręki, ograniczasz ilość elektroodpadów. Jednocześnie zyskujesz sprzęt o znakomitym stanie technicznym, który będzie służył Ci przez długi czas. Swoją jakością nie odbiega od nowych produktów. Urządzenia mogą nosić niewielkie ślady użytkowania, jednak są one praktycznie niewidoczne i w żaden sposób nie wpływają na wydajność. Działają cicho, nie zużywają zbyt wiele energii, a niektóre z nich zostały stworzone pod zabudowę. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po standardową lodówkę albo po model z zamrażarką.

Lodówki używane – modele o różnej specyfikacji 

Niska cena nie oznacza niskiej jakości. Wręcz przeciwnie, w MediaKomis jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom urządzenia, które są wytrzymałe i solidnie wykonane, a zarazem kosztują niewiele. Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki o standardowej specyfikacji, czy też modelu wyposażonego w liczne udogodnienia i zaawansowane technologie, gwarantujemy, że jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasze lodówki używane to zarówno standardowe sprzęty, które są bardzo proste w obsłudze, jak i te, które imponują szeregiem dodatkowych funkcji. Mniejsze będą idealne do niewielkich kuchni, natomiast te o sporych wymiarach sprawdzą się w dużych gospodarstwach domowych. Dokonując wyboru, można również kierować się aspektem wizualnym i wziąć pod uwagę kolor oraz design.

Tanie lodówki używane – niska cena i wysoka jakość

Zastanawiasz się, czy tanie lodówki używane stanowią rozsądny zakup? Nie masz najmniejszych powodów do zmartwień. Każdy produkt w naszym asortymencie został starannie zweryfikowany. Co za tym idzie, masz pewność, że jest sprawny i wolny od ukrytych wad. Kupując u nas, a nie u osoby prywatnej, otrzymujesz gwarancję i profesjonalne wsparcie. Dzięki szybkiej realizacji zamówień błyskawicznie dostarczamy lodówki do klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i wybrania swojego urządzenia!

Lodówki do 1000zł | Lodówki do 1500zł | Lodówki do 2000zł