• GRILL ELEKTRYCZNY PROFI COOK PC-RG 1144 [2]

1700 W

129.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Używany
Gatunek grill elektryczny
Producent PROFI COOK

OPIS PRODUKTU

Grill elektryczny PROFI COOK PC-RG 1144, zmywarka z rynku niemieckiego po pełnym serwisie 100 % sprawna. Sprzęt z rynku wtórnego w bardzo ładnym stanie. Sprzęt używany.

12 miesięcy gwarancji.


Rodzaj grilla: Raclette
Moc [W]: 1700
Powierzchnia grillowania [cm2]: 1164
Funkcje: Lampka kontrolna temperatury, Odprowadzanie tłuszczu, Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płyty

Bez dymu i ognia!
Przygotowanie potraw na grillu to prawdziwa sztuka. Posiłki z rusztu są jednak zdrowsze niż smażone, mają także niepowtarzalny smak. Zazwyczaj grilluje się na zewnątrz, jednak nie zawsze warunki atmosferyczne sprzyjają. Rozwiązaniem jest sprzęt przystosowany do domowego przygotowywania jedzenia w ten sposób. Grill elektryczny PROFI COOK PC-RG 1144 pozwala bez dymu i ognia upiec wiele smakołyków.

Parametry fizyczne
Urządzenie jest niezwykle rozbudowane. Najważniejszą częścią jest dwustronna płyta urządzenia. Można jej używać z obu stron, do grillowania lub opiekania, w zależności od potrzeb. Drugą częścią urządzenia jest tradycyjna kamienna płyta. Pozwala ona na przygotowanie posiłków w zdrowy, pozbawiony tłuszczu sposób. Poniżej płyt grzejnych znajduje się miejsce na małe patelnie, dzięki którym można skomponować pełen posiłek tylko przy użyciu tego urządzenia. Uchwyty do podnoszenia grilla są izolowane - zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania. Grill elektryczny PROFI COOK PC-RG 1144 ma moc 1700 W, co pozwala na szybkie przygotowywanie nawet większych kawałków mięsa. Termostat jest płynnie regulowany. Szerokość urządzenia to aż 62,2 centymetra, wysokość wynosi 13,3 centymetra, a głębokość 24,1 centymetra.

Komfortowe użytkowanie
Urządzenie łączy w sobie zarówno płyty grzewcze, jak i małe patelnie, co ułatwia przygotowywanie jednocześnie całego posiłku. Dzięki przeniesieniu grillowania do domu zdrowe posiłki mogą być przygotowywane praktycznie codziennie. W zestawie jest aż 10 małych patelni do grillowania, dzięki którym zadanie to staje się jeszcze łatwiejsze. To wydajne i kompleksowe urządzenie, które zachwyci każdego amatora potraw z grilla.

Stan Używany
Gwarancja w cenie 12 miesięcy
Zasilanie 230 V