• Klimatyzator COMFEE MPD1-12CRN1

41 m² / 3 tryby: chłodzenie / osuszanie 84l / wentylacja

2999.00 -60% 1199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN  Nowy
TYP Wolnostojąca

Opis produktu

WIELOFUNKCYJNE urządzenie 3w1
Klimatyzator aż do 41 m2 powierzchni !!!
3 tryby: chłodzenie / osuszanie 84l / wentylacja

Osuszacz aż 84l, klimatyzator lub wentylator, urządzenie 3w1 - To wszystko w jednym urządzeniu! Ekologiczny dzięki naturalnemu czynnikowi chłodniczemu R290 bez toksyn i zanieczyszczeń. Bardzo prosty w obsłudze. Ochłodzi pomieszczenie do 41 m2.

Ekologiczny dzięki naturalnemu czynnikowi chłodniczemu

W czasach zmian klimatu ochrona naszego środowiska i związana z nim redukcja gazów cieplarnianych (GWP - potencjał globalnego ocieplenia) i potencjału niszczenia ozonu (ODP) stają się coraz ważniejsze. Producent mobilnych klimatyzatorów lokalnych chce również przyczynić się do ochrony środowiska, wykorzystując R290 jako naturalny czynnik chłodniczy.

Skrót R290 oznacza gaz propanowy - związek chemiczny naturalnie występujących pierwiastków wodoru i węgla. Zastosowanie R290 jako naturalnego czynnika chłodniczego w zastosowaniu mobilnych klimatyzatorów lokalnych ma tę zaletę, w przeciwieństwie do wcześniej stosowanych czynników chłodniczych z wodorofluorowęglowodorami (tutaj: HFC) w klimatyzacji i chłodnictwie, że jego składniki są całkowicie naturalne i ekologiczne, a zatem nie mają Potencjał zubożenia ozonu wciąż ma znaczący bezpośredni potencjał globalnego ocieplenia.

DZIĘKI NASZEMU URZĄDZENIU ZADBASZ O ŚRODOWISKO!

Zalety R290:

R290 jest jednym z jedynych czynników chłodniczych na bazie węglowodorów oprócz R600a, które można bezpiecznie stosować w urządzeniach gospodarstwa domowego, ponieważ spełniają one obowiązujące wymagania bezpieczeństwa IEC 60335-2-89.

Czysty naturalny czynnik chłodniczy z węglowodorów - bez toksyn i zanieczyszczeń
Zerowy wskaźnik potencjału niszczenia warstwy ozonowej(ODP) BARDZO WAŻNE
Redukcja emisji bezpośrednich gazów cieplarnianych (GWP)
Lepsza termodynamika w porównaniu do czynników chłodniczych HFC
Wyższa specyficzna wydajność chłodzenia (COP - współczynnik wydajności)
Szczególnie energooszczędna i oszczędna praca

COMFEE: Poczuj się lepiej
Temperatura pokojowa +22 ° C i wilgotność względna 50% tworzą strefę dobrego samopoczucia, zapewniającą optymalną wydajność ciała i umysłu.

Klimatyzatory pokojowe Comfee` chłodzą i odprowadzają ciepło, jednocześnie zmniejszając wilgotność i oczyszczając powietrze. Idealny klimat w pomieszczeniu działa profilaktycznie na zdrowie, ponieważ każdy radykalny wzrost temperatury i wilgotności ma bezpośredni negatywny wpływ na ogólne samopoczucie.

Absolutnie odpowiedni dla osób z chorobami układu oddechowego i alergiami.
Klimatyzatory Mobilny (Monoblok) Mobilne klimatyzatory cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Nadają się do pomieszczeń o stosunkowo niskich i sezonowo występujących obciążeniach chłodniczych, na przykład w małych biurach lub pomieszczeniach mieszkalnych.

Wystarczy wyprowadzić wąż wylotowy na zewnątrz i podłączyć urządzenie do prądu za pomocą wtyczki. Efekt można odczuć natychmiast. Zawsze gotowy do użycia wszędzie tam, gdzie potrzebujesz chłodzenia.

Główną funkcją klimatyzatora jest chłodzenie, co w wybranym modelu zapewnia 3,5 kW mocy chłodniczej umożliwiające nam skuteczne obniżenie temperatury w pomieszczeniach do 41 m².

Nowoczesny, prosty w obsłudze ale przede wszystkim efektywny klimatyzator stanowi idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klimatyzatora stacjonarnego typu split. Urządzenie nie wymaga specjalistycznej instalacji!

DANE TECHNICZNE:
Wydajność chłodzenia: 12 000 [BTU / h] (3,5 [kW])
Energooszczędny tryb uśpienia ~ 52,3 [dB]
Włącznik / wyłącznik czasowy
Funkcja ochrony przed zamarzaniem
Moc: 1600W
Tryb nocny
Ręczny wybór temperatury (od + 17 ° C do + 35 ° C)
Przyjazny dla środowiska płyn chłodniczy R290
Dla pomieszczeń o powierzchni do 41 [m²]
Wymiary [cm] 76,5 x 46,7 x 39,7
Waga: 33 [kg]

Stan Nowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Kolor Biały
Wolnostojąca Tak