• NIANIA ELEKTRONICZNA SENSE-U

niania elektroniczna / bluetooth

999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Nowy w kartonie
Gatunek Niania elektroniczna
Producent Sense-U

OPIS PRODUKTU

Zestaw Sense-U zatwierdzony przez FSA/HSA, który obejmuje wielokrotnie nagradzaną nianię Smart Baby Monitor 3 i zupełnie nową kamerę Indoor Cam 2 lub kamerę PTZ 2K, to jedyny system elektronicznej niani, który śledzi ruchy brzucha Twojego dziecka, pozycję podczas snu, odczuwanie temperatury podczas przesyłania strumieniowego wideo HD bezpośrednio do smartfona, zawsze i wszędzie. Powiadamia rodziców za pomocą świateł i dźwięków w przypadku wszelkich niepokojących zmian, takich jak wolne ruchy brzucha, spanie na brzuchu, zbyt wysoka/niska temperatura czy wykryty ruch/dźwięk.

Inteligentna niania elektroniczna Sense-U 3 śledzi ruchy brzucha dziecka podczas snu, co stanowi wskaźnik jakości snu i powiadamia Cię o wolnych ruchach brzucha w dowolnym miejscu i czasie.

Elektroniczna niania Sense-U 3 monitoruje pozycję Twojego dziecka podczas snu i powiadamia Cię, gdy dziecko przewróci się do snu na brzuchu.

Elektroniczna niania Sense-U 3 monitoruje odczuwaną przez dziecko temperaturę wokół ciała i powiadamia Cię, gdy poziom temperatury wykracza poza zadaną strefę temperatur.

Całkowicie NOWA kamera PTZ Sense-U 2K oferuje rozdzielczość wideo 2K, tryb noktowizyjny i funkcję Pan-Tilt-Zoom, która pozwala zobaczyć każdy szczegół w kryształowo czystej rozdzielczości bezpośrednio na smartfonie, zawsze i wszędzie.

Kamera PTZ Sense-U 2K rejestruje wyłącznie działania człowieka. Będziesz otrzymywać dokładniejsze powiadomienia o wykryciu ruchu.

Aplikacja Sense-U Baby obsługuje funkcję Picture-In-Picture, która pozwala wygodnie obserwować dziecko, jednocześnie korzystając ze smartfona.

Elektroniczna niania Sense-U 3 wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy (BT4.0+), która charakteryzuje się pomijalnym poziomem promieniowania (1/1000 poziomu smartfona) i zasięgiem komunikacji do stacji dokującej do 15 metrów.
Stan Nowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące