• OCZYSZCZACZ HOOVER H-PURIFIER 700

oczyszcza powietrza / wydajność 110 m2 / funkcja aromaterapii

1399.00 -39% 849.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Powystawowy
Gatunek Oczyszczacz powietrza
Producent Hoover

OPIS PRODUKTU

  • Dane techniczne
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 110 m2
  • Poziom hałasu: max. 50 dB / min. 21 dB
  • Czujniki: gazu, jakości powietrza, nieprzyjemnych zapachów, PM 10, PM 2,5, temperatury, tlenku węgla (czadu), wilgotności
  • Filtry: HEPA 13, węglowy, wstępny
  • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: tak

Oddychaj z ulgą przez cały rok
Oczyszczacz likwiduje do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Rozbudowana, 3-stopniowa filtracja z filtrem HEPA H13 zapewnia najlepszą ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra).

Czyste powietrze w 10 minut z H-PURIFIER 700
Po każdym włączeniu H-PURIFIER 700 rozpoczyna analizę powietrza w zakresie obecności pyłu i zanieczyszczeń (PM10 i PM2,5) oraz lotnych związków chemicznych (GAZ). Czas jaki urządzenie potrzebuje na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2 to zaledwie 10 minut.

Pierścień jakości powietrza
Jakość powietrza możesz w każdej chwili sprawdzić na wyświetlaczu H-PURIFIER lub w aplikacji hOn. Zielony kolor pierścienia LED Ring oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą.

Funkcja aromaterapii
H-PURIFIER 700 nie tylko skutecznie oczyszcza powietrze. Wbudowany dyfuzor uwalnia kojące zapachy olejków eterycznych (H-ESSENCE), które ułatwiają relaks i odprężenie w przyjemnej, domowej atmosferze.

Naturalne probiotyki
Zamiast olejków zapachowych możesz użyć dedykowanego olejku probiotycznego H-BIOTICS. Rozpylone za pośrednictwem oczyszczacza probiotyki hamują namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak bakterie i drobnoustroje, przywracając równowagę ekosystemu w pomieszczeniu.

4 tryby pracy do wyboru
Tryb automatyczny – urządzenie samodzielnie dostosowuje moc do aktualnej jakości powietrza. Tryb nocny – zapewnia niezwykle ciche (21 dB), ale intensywne oczyszczanie powietrza podczas snu. Tryb maksymalny – idealnie sprawdzi się do usuwania dymu papierosowego lub zapachów gotowania. Tryb alergii na pyłki – uruchomi się automatycznie w przypadku wykrycia w powietrzu uczulających alergenów.

Tryb alergii na pyłki
Przy użyciu aplikacji hOn możesz stworzyć spersonalizowany profil alergiczny. Wybierz pyłki, które uczulają Ciebie lub Twoich bliskich - jeśli urządzenie wykryje je w powietrzu, automatycznie uruchomi tryb alergii na pyłki, który złagodzi jej uciążliwe objawy. Aplikacja hOn będzie monitorować obecność alergenów zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Stan Nowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Kolor Srebrny