• Osuszacz Powietrza Comfee MDDN-12DEN7

Wydajność osuszania 30 ° C / 80% Rh: 10 l / 24 godz

699.00 -21% 549.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 16.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Paczka (przedpłata) 16.99
Paczka (pobranie) 21.99

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

STAN Nowy w kartonie
TYP Wolnostojąca

Opis produktu

Osuszacze powietrza Comfee to ciche i wydajne urządzenia,Osuszacze powietrza Comfee, jest szczególnie cichy, ma bardzo niskie zużycie energii i może pochwalić siębardzo niskim hałasem.To ciche i wydajne urządzenia, został zaprojektowany z myślą o szybkim usuwaniu wilgoci z zamkniętych pomieszczeń, takich jak sypialnie, pokoiki dziecięce, łazienki, piwnice, garderoby, itp. Posiada cyfrowy wyświetlacz do wyświetlania wilgotności względnej, możliwość ustawienia pracy ciągłej lub automatycznej.

Osuszacz redukując nadmiar wilgoci, zapobiega nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii, wirusów i grzybów.Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu i zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala również zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak: alergia, astma oraz reumatyzm.

Zbyt duża wilgoć to problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie zimą, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej. Skutki? Grzyby, pleśnie, drobnoustroje, złe samopoczucie, w najgorszym wypadku poważne choroby. Żeby uniknąć wizyt u lekarza, lepiej zaopatrzyć się w dobry osuszacz powietrza.

Prawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniu to taka, która nie przekracza 60%. Jeśli jest zbyt wysoka, istnieje ryzyko rozwoju bakterii, pleśni i grzybów, a to może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem: astmy, problemów z zatokami, a w najgorszym wypadku nawet do uszkodzenia nerek czy pojawienia się choroby nowotworowej.

Posiada funkcję automatycznego restartu
Przyjazny dla środowiska płyn chłodzący R290
Praktyczny uchwyt do przenoszenia oraz wbudowane kółka ułatwiające transport
Posiada regulację wilgotności
Możliwość nieprzerwanej pracy
Wyposażony w zabezpieczenie przed przepełnieniem zbiornika

Stan Nowy
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Wyświetlacz Tak
Kolor Biały