• TELEWIZOR PHILIPS 65OLED705

OLED 4K 120Hz Android TV Ambilight Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2

5999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena dostawy 59
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Dostawa pod adres - Wrocław (pobranie) 59
Dostawa pod adres - Wrocław (przedpłata) 59
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (pobranie) 99
Dostawa z wniesieniem - Wrocław (przedpłata) 99
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (pobranie) 129
Dostawa pod adres - do 10 km od Wrocławia (przedpłata) 129
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (pobranie) 149
Dostawa pod adres - do 20 km od Wrocławia (przedpłata) 149
Wysyłka na palecie (przedpłata) 169
Wysyłka na palecie (pobranie) 199

Zadzwoń doradzimy: 500530595 / 786206207

Zostaw telefon

Parametry produktu

Producent PHILIPS
Przekątna ekranu 65
Rozdzielczość 4K
Smart TV Tak
Częstotliwość odświeżania 100-120
HDMI TAK
USB TAK

OPIS PRODUKTU

UWAGA: TYLKO ODBIÓR OSOBISTY, TELEWIZOR POSIADA USZKODZONE OPAKOWANIE.

PHILIPS 65OLED705


Dzięki Philips Ambilight każda chwila wydaje się bliższa. Inteligentne diody LED umieszczone na krawędzi telewizora reagują na akcję na ekranie i emitują wciągający blask, który po prostu urzeka.

Dzięki temu 65-calowemu telewizorowi OLED i procesorowi Philips P5 uzyskasz wyjątkowo realistyczny obraz HDR, w którym każda scena wydaje się imponująco realna. OLED sprawia, że ​​czerń jest głębsza, a kolory żywsze.

Ten 65-calowy telewizor Philips zapewnia kinowy obraz i dźwięk. Dzięki Dolby Vision i Dolby Atmos wszystkie Twoje filmy będą wyglądać i brzmieć wspaniale realistycznie. Ciesz się przestrzennym dźwiękiem charakteryzującym się czystością, szczegółowością i głębią.

Wyposażony w system Android i Asystenta Google telewizor Philips Smart TV zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby odkrywać świat cyfrowej rozrywki. Po prostu steruj telewizorem Philips za pomocą głosu za pośrednictwem usługi Alexa.

Niezależnie od źródła, zawsze perfekcja. Silnik Philipsa P5.
Silnik Philips P5 zapewnia obraz tak doskonały, jak treści, które kochasz. Szczegóły mają zauważalnie większą głębię. Kolory są żywe, a odcienie skóry wyglądają naturalnie. Kontrast jest tak wyraźny, że poczujesz każdy szczegół. Ruch jest idealnie płynny.

Filmowy obraz i dźwięk. Dolby Vision i Dolby Atmos
Obsługa najwyższej jakości formatów dźwięku i wideo Dolby oznacza, że ​​oglądana zawartość HDR będzie wyglądać i brzmieć wspaniale. Będziesz cieszyć się obrazem odzwierciedlającym oryginalne intencje reżysera i doświadczysz przestrzennego dźwięku o prawdziwej przejrzystości i głębi.

Po prostu mądry. Telewizor z Androidem.
Telewizor Philips z systemem Android zapewnia treści, których potrzebujesz — kiedy tego potrzebujesz. Możesz dostosować ekran główny tak, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwi rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów, które lubisz. Lub rozpocznij od miejsca, w którym przerwałeś.

Dźwięk w wielu pomieszczeniach. DTS Play-Fi
Dzięki funkcji DTS Play-Fi w telewizorze Philips możesz podłączyć kompatybilne głośniki w dowolnym pomieszczeniu. Masz w kuchni głośniki bezprzewodowe? Posłuchaj filmu, przygotowując przekąskę, lub śledź komentarze sportowe, podając wszystkim napoje.

Kontrola głosu. Asystent Google. Współpracuje z Alexą.
Naciśnij przycisk na pilocie, aby porozmawiać z Asystentem Google. Steruj telewizorem lub inteligentnymi urządzeniami domowymi zgodnymi z Asystentem Google za pomocą głosu. Możesz też poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę.

Żywy obraz HDR. Telewizor 4K UHD firmy Philips.
Telewizor 4K UHD firmy Philips jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, w tym Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy jest to serial, który trzeba obejrzeć, czy najnowsza gra wideo, cienie będą głębsze. Jasne powierzchnie będą lśnić. Kolory będą wierniejsze.

Smukła, atrakcyjna konstrukcja
Szukasz telewizora, który będzie pasował do Twojego pokoju? Ten telewizor Smart TV 4K jest ubrany na tę okazję! Praktycznie pozbawiony ramek ekran pasuje do niemal każdego wystroju wnętrza. Natomiast smukłe nóżki sprawiają wrażenie, jakby ekran unosił się nad telewizorem lub stołem.
Stan Nowy - powystawowy / szkoda transportowa
Gwarancja w cenie 24 miesiące
Zasilanie 230 V
Smart TV Tak
Rozdzielczość 4K
Częstotliwość odświeżania 100-120 Hz